Kadra

Piłka nożna

Marek Sienkiewicz

Marek Sienkiewicz

Wychowanek BKS Bolesławiec, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble szkolenia młodzieżowego i występował w 4 ligowej drużynie seniorów. Trener Marek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności trenerskiej.

Po studiach zdobywał kwalifikacje trenerskie w angielskiej Football Association oraz pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego w Wielkiej Brytanii. Podczas pobytu na wyspach grał oraz prowadził polonijny klub piłkarski KS Gryf Slough, a także pracował jako trener koordynator w Magic Football Academy z Londynu. Swoje doświadczenie z Anglii miał okazję sprawdzić podczas kontraktu w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracował dla UK International Soccer, szkoląc młodych zawodników, jak i początkujących trenerów piłki nożnej. Od prawie 3 lat trener Marek jest koordynatorem w Szkółce Piłkarskiej Kosmos.

Prywatnie wierny kibic reprezentacji Polski. Jego piłkarskim idolem jest Marco Van Basten, a za swój trenerski wzór uważa Jurgena Kloppa. Największe pozasportowe pasje trenera Marka to muzyka Depeche Mode oraz podróże. Podczas licznych wycieczek stałym punktem programu są oczywiście stadiony i mecze piłkarskie. W przeszłości wielokrotnie odwiedzał Anfield, stadion Liverpool FC i właśnie temu klubowi kibicuje do dzisiaj. W swojej pracy trenerskiej największy nacisk kładzie na rozwijanie kreatywności i umiejętności podejmowania decyzji u dzieci.

Paweł Sasin

Paweł Sasin

Swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w wieku 7 lat. Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu.

Trafił do nas, prosto z boisk Ekstraklasy!
Reprezentował takie kluby, jak: Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Korona Kielce, Cracovia,
Górnik Łęczna, czy Arka Gdynia!

Bogate cv, doświadczenie i uprawnienia trenerskie UEFA A wniosą świeżość i nową jakość na treningach w naszym klubie. Współzałożyciel Akademii piłkarskiej w Londynie – Magic Football Academy! Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci

Krzysztof Szymański

Krzysztof Szymański

Wychowanek klubu piłkarskiego BKS Bolesławiec, gdzie grał we wszystkich drużynach młodzieżowych oraz zadebiutował w seniorskiej piłce na poziomie IV-ligowym. Dodatkowe kluby to: KS Ślęza Wrocław, SV Gnaschwitz-Doberschau (Niemcy), SV Edenkoben (Niemcy), Leśnik Osiecznica, TS Parzyce, GKS Warta Bolesławiecka. Studiował dziennikarstwo sportowe na DSW we Wrocławiu.

W 2015 roku uczestniczył w łączonym kursie UEFA „C” i „B” organizowanym przez COMT Bolesławiec. Idole pilakarscy: Robert Lewandowski i Sir Alex Ferguson. Poza piłką nożną interesuje się muzyką i geografą. Uwielbia odwiedzać nowe miejsca i próbować najrozmaitszych dań świata.

Dariusz Sczerbal

DARIUSZ SZCZERBAL

Wychowanek Polonii 1912 Leszno.
Sport od najmłodszych lat wpisany jest w Jego życie.
Absolwent PWSZ w Lesznie na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Reprezentował takie kluby jak:
– Śląsk Wrocław,
– GKS Bełchatów,
– Arka Gdynia.
Aktualnie czynny zawodnik Polonii Nysa. Doświadczenie zdobyte na boiskach Ekstraklasy, na pewno zaowocuje w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Trener i Trener bramkarzy.
Marcel Bończa-Pióro

Marcel Bończa-Pióro

Od najmłodszych lat uprawia sport, który jest Jego pasją i traktuję go jako część rozwoju osobistego.

 W wieku 9-ciu lat rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną, ostatecznie grając w Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Uczestnik wielu turniejów w kraju, jak i za granicą.

Absolwent LO Mistrzostwa Sportowego Junior we Wrocławiu, w klasie sportowej o profilu piłki nożnej.

Obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Jest instruktorem piłki nożnej, uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą.

Marcel Bończa-Pióro

Mateusz Gieranin

Trener piłki nożnej, Trener personalny