Sztuki Walki

Judo

Jest dyscypliną sportu pochodzącą z Japonii. Dosłownie oznacza „łagodną drogę”, „drogę do zwinności”. Na treningi składają się ćwiczenia ogólnorozwojowe, gimnastyczne, akrobatyczne, siłowe, zwinnościowe, gibkościowe, techniczne. Stosuje się także elementy współpracy, gry zespołowe będące często podstawą i przygotowaniem do właściwego treningu judo. Sport rozwija wszechstronnie – zarówno ciało jak i umysł. Poprawie ulega wiele cech zarówno fizycznych jak i psychospołecznych, takich jak: zwinność, siła, wytrzymałość, szybkość, spostrzegawczość, odwaga, odporność, koncentracja, poszanowanie zasad, siebie i drugiego człowieka. Zapraszamy osoby w każdej grupie wiekowej. (Od 5 do 99lat.)

Ryszard Chodaczyński

Ryszard Chodaczyński

II-gi Dan – JUDO praktykuje przeszło 35 lat, wychowanek AZS AWF Wrocław (wielokrotny Drużynowy Mistrz Polski), indywidualnie zdobywca medali Mistrzostw Polski Masters, Uczestnik Mistrzostw Europy Masters 2006.

Trener klubu Sportowego Winner Wrocław.

MMA

Trening mieszanych sztuk walki łączy w sobie elementy walki w stójce oraz parterze. Intensywne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych uczą nie tylko technik walki, ale też dyscypliny, wytrwałości, szacunku do przeciwnika i autorytetu trenera. Na zajęcia zapraszamy zarówno początkujących jak i średniozaawansowanych.

Krzysztof Szymański

Łukasz Kulig – „Kulio”

Specjalizacja: MMA, zapasy, samoobrona.

Boks

Trening bokserski o wysokiej intensywności z elementami ćwiczeń koordynacji ruchowej oraz podstawowymi ćwiczeniami siłowymi. Oferuje możliwości rozwoju dla wszystkich – od amatorów poprzez profesjonalistów. Istnieje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas sparingów, czasami z udziałem zawodników z innych klubów sportowych. Zajęcia skierowane są zarówno do dzieci jak i dorosłych.

Daniel Soroka

Daniel Soroka

Ukończył wychowanie fizyczne na Narodowym Uniwersytecie Wychowania Fizycznego i Sportu w A.R.Krym oraz marketing na Międzynarodowej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie.

Trener personalny, instruktor przygotowania motorycznego w piłce nożnej, instruktor zajęć grupowych, treningu cross i sportów walki. Doskonale dogaduje się zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, sprawiając, że osoby w każdym wieku odnajdują się na jego zajęciach.