Kadra

Tenis

Natalia Lewińska

Natalia Lewińska

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym i tenisieplażowym [beach tennis].

Pierwsze kroki na korcie stawiała w wieku 5 lat w Klubie Tenisowym Jelenia Góra.W 2012 roku zdobyła międzynarodowe uprawnienia instruktorskie wydawane przez Akademię Mistrzostwa Sportowego, a od 2015 roku szkoli graczy na każdym poziomie zaawansowania. Potrafi złapać wspólny język nie tylko z dorosłymi, ale i z dziećmi. Dzięki jej podejściu młodzi podopieczni z łatwością przyswajają przekazywaną wiedzę. Sport zajmuje w jej życiu bardzo ważne miejsce. Oprócz grania w tenisa, biega maratony i półmaratony. Ponadto jako absolwentka optometrii na Politechnice Wrocławskiej zajmuje się treningiem widzenia w sportach rakietowych.

Stale rozwija się tenisowo śledząc zmagania światowej klasy tenisistów, biorąc udział w turniejach i oczywiście trenując przyszłych zawodników. Koordynuje także sekcje tenisa w KosmoS Arenie.

Sebastian Kaczmarek

Sebastian Kaczmarek

Pasjonat i miłośnik sportu. Od dziecka związany ze sportem i aktywnością fizyczną.

Magister Akademii Wychowania Fizycznego posiadający uprawnienia pedagogiczne. W przeszłości przeplatał treningi z tenisa ziemnego z piłką siatkową w której odnosił liczne sukcesy rangi międzynarodowej min vice Mistrzostwo Świata.

Instruktor tenisa ziemnego, dzielący się wiedzą i doświadczeniem na każdym poziomie zaawansowania. Motto sportowe „jakość zawsze musi iść w parze z dobrą zabawą”

Krzysztof Szymański

antoni karmelita

Przygodę tenisowa rozpoczął w wieku 7 lat i od tamtego czasu nieprzerwanie trenował. Po kilku latach gry stał się zawodnikiem klubu „Tenisowe Asy”, a następnie „Redeco”.

Brał udział w wielu turniejach w całej Polsce i za granicą, zdobywając przy tym między innymi wicemistrzostwo Dolnego Śląska. Pracuje jako trener od 2018r. Jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją trener tenisa ziemnego.

Z powodzeniem prowadzi treningi z najmłodszymi jak i dorosłymi pasjonatami gry w tenisa. Doskonale sprawdza się w roli sparingpartnera dla zawodników i zawodniczek. Poza tenisem interesuje się sztukami walki i zawodniczo trenuję kick boxing.
Sport towarzysz mu od najmłodszych lat, a największą pasją jest NADAL tenis.